Про нас

Про нас

 

 Більш ніж  65 років поспіль ДНЗ "Подільський професійний ліцей" здійснює первинну професійну підготову робітничих кадрів,які працюють на благо нашої країни.За цей період з його стін випущено близько 25 тися кваліфікованих робітників.

 Сьогодні ДНЗ "Подільський професійний ліцей" - це якісна освіта,

орієнтована на майбутнє.

Наша місія

 

Полягає в підготовці висококваліфікованих фахівців з різних професійних галузей, які зможуть успішно працювати в різних сферах економіки та соціально-культурного розвитку країни,забезпечення громадян у здобуті професійно-технічної освіти шляхом оволодіння робітничими професіями в сільськогосподарській,будівельній,промисловій галузі та сфері послуг.

Наша історія

 

 „Подільський професійний ліцей”  створений на базі Ремісничого училища механізації сільського господарства №9 у 1956р.З роками розширюється перелік робітничих професій. Училище готує трактористів-машиністів широкого профілю, механіків-комбайнерів, трактористів-слюсарів, слюсарів з ремонту автомобілів і сільгоспмашин. 

 У 1961 році директором училища було призначено Павліченка Олексія Івановича, який пропрацював до на цій посаді до 1997 року. З 1989р. в училищі крім підготовки кваліфікованих робітників з професії „ТДНЗ ракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” відкрилась підготовка таких професій, як „Плодоовочівник”, „Бджоляр”, „Помічник машиніста електровозу”.

 У 1997 році  директором училища було призначено Новицького Василя Степановича.  Під його керівництвом ПТУ № 39 стає багатопрофільним професійно-технічним навчальним закладом. Так протягом 2002 – 2009 років училище отримало ліцензії на право підготовки учнівської молоді ще за чотирма професіями, які користуються попитом на ринку праці, а саме: «Кухар», Пекар; кондитер», «Електрослюсар з ремонту устаткування розподільчих пристроїв», «Муляр; штукатур».Наказом управління освіти і науки Одеської облдержадміністрації № 330-ОД від 27.07.2004 року училище реорганізовано в Котовський професійний ліцей; згідно наказу управління освіти і наукової діяльності № 122   від 08.11.2005 року ліцей перейменовано на державний професійно-технічний навчальний заклад „Котовський професійний ліцей”.

У 2017 році ДНЗ "Котовський професійний ліцей" перейменовано на ДНЗ "Подільський професійний ліцей" наказ №888 м.Київ від 21.06 2017р.

Стратегічна мета

 

 Створення сприятливих умов для формування професійно компетентної, соціально зрілої особистості з урахуванням її професійного вибору, виховання її загальної та професійної культури. Модель випускника ліцею, на яку орієнтується педагогічний колектив ліцею: 
      Тому пріоритетними завданнями ліцею є:

  •  удосконалення механізму вивчення потреб ринку праці;
  •  відкриття нових інтегрованих професій, затребуваних на регіональному        ринку праці;
  • отримання ліцензій на перепідготовку та підвищення кваліфікації осіб з числа працюючого та незайнятого населення;
  • удосконалення системи співпраці ліцею з роботодавцями;
  • удосконалення впроваджуваних новітніх педагогічних та виробничих технологій у навчально-виробничий процес;
  •  неперервне оновлення матеріально-технічної бази ліцею та комплексно-методичного забезпечення навчально-виробничого процесу, його комп’ютеризація;
  • інформатизація освітнього процесу шляхом впровадження сучасних інформаційних технологій; створення єдиного інформаційного простору;
  • підвищення фахової майстерності педагогічних кадрів шляхом організації проходження курсів підвищення кваліфікації та стажування, удосконалення методичної роботи з педагогічними та керівними кадрами, самоосвітньої діяльності;
  • підвищення ефективності виховного процесу на засадах загальнолюдських та полікультурних цінностей, спрямованого на формування творчої особистості, громадянина України.